KAÇAMAZ ve ÇETİNKAYA AİLELERİNİN GÖRKEMLİ DÜĞÜNÜ..

KAÇAMAZ ve ÇETİNKAYA AİLELERİNİN GÖRKEMLİ DÜĞÜNÜ..

Ilıca’nın önde gelen isimlerinden Zeki Kaçamaz’ın Oğlu Mustafa’yla, Çetinkaya Ailesi’nin kızları Tuba’nın dünyevine girdiği düğüne AK Partili siyasetçiler büyük ilgi gösterdi. Pazar akşamı Pınarbaşı Hünkar Tesislerinde gerçekleştirilen düğün olağanüstü ilgiye sahne oldu. Eski-yeni bir çok siyasi ismin yanı sıra düğüne çok sayıda davetli katıldı.

28 Ekim 2014 - 11:06

KAÇAMAZ ve ÇETİNKAYA AİLELERİNİN GÖRKEMLİ  DÜĞÜNÜ..

 

Ilıca’nın önde gelen isimlerinden Zeki Kaçamaz’ın Oğlu Mustafa’yla, Çetinkaya Ailesi’nin kızları Tuba’nın dünyevine girdiği düğüne AK Partili siyasetçiler büyük ilgi gösterdi. Pazar akşamı Pınarbaşı Hünkar Tesislerinde gerçekleştirilen düğün olağanüstü ilgiye sahne oldu. Eski-yeni bir çok siyasi ismin yanı sıra Sivil  Toplum Kuruluşlarının Başkanlar ve Yöneticileri ile düğüne çok sayıda davetli katıldı.

 

Başta Prof. Dr. Mehmet Sağlam olmak üzere, AK Parti  Milletvekili Sıtkı Güvenç, Büyükşehir Belediye Başkanı F. Mehmet Erkoç, İl Başkanı Av. Metin Doğan, Eski Milletvekili Ali Sezal, Kahramanmaraş Eski Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Onikişubat İlçe Başkanı Av. Ahmet Özdemir, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Belediye Meclis Üyeleri ve İl-İlçe yönetim kurulu üyeleri düğüne tam kadro katılarak Kaçamaz ve Çetinkaya Aileleri'nin mutluluğuna ortak oldular. Ev sahibi Kaçamaz Ailesi Fertleri ve Zeki Kaçamaz konukları kapıda karşılayarak en üst düzeyde ağırlamak için büyük gayret gösterdiler.

 

Düğün aynı zamanda bir ilke sahne oldu. Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek'in kıydığı nikahın şahitliğini ise tam sekiz önemli isim yaptı.

 

 AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Prof. Dr. Mehmet Sağlam ve Sıtkı Güvenç, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti İl Başkanı Av. Metin Doğan,Kahramanmaraş Eski Milletvekili Ali Sezal, Kahramanmaraş Son Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş nikah şahitliği yapan isimlerdi.

 

Nikah sonunda ise evlilik cüzdanını Prof Dr. Mehmet Sağlam Gelin’e vererek genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

 

 

Nikah merasiminin ardından siyasetçiler ayrılırken Zeki Kaçamaz’ın işletmeci oğlu Mustafa ile Çetinkaya Ailesinin Öğretmen Kızları Tuba’nın hayatlarını birleştirdikleri düğün saat 23:00'e kadar devam etti.

 

Kahramanmaraş BÖLGE Gazetesi olarak her iki aileye de hayırlı olsun derken, genç çifte bir ömür boyu Mutluluklar  diliyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..