Şekerbank’tan Kahramanmaraşlı esnafa “Kahraman Kredi”

Şekerbank’tan Kahramanmaraşlı esnafa “Kahraman Kredi”

10 Şubat 2014 - 11:18 - Güncelleme: 10 Şubat 2014 - 11:26

Şekerbank, Kahramanmaraş’ın 94. kurtuluş gününe özel “Kahraman Kredi” kampanyası başlattı.  Kahramanmaraşlı esnafın ve küçük işletmelerin her türlü finansman ihtiyacını karşılamayı hedefleyen “Kahraman Kredi” kampanyası, Kahramanmaraş’ın kurtuluş haftası nedeniyle Kahramanmaraş, Afşin, Elbistan ve Azerbaycan Bulvarı şubelerinde 10 Şubat 2014 – 21 Şubat 2014 tarihleri arasında devam edecek.

Şekerbank, küçük işletmelerin lider bankası olma hedefi doğrultusunda, bu kesimde yer alan Kahramanmaraşlı müşterilerine, düşük faizli ve taksit ötelemeli finansman imkânı sağlayacak. Kahraman Kredi kampanyası kapsamında Kahramanmaraşlı esnaf ve küçük işletmeler, 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilecek. 1 yıl vade için, aylık yüzde 1,29 faizin uygulanacağı Kahraman Kredi, ayrıca üç ay taksit ötelemeli olacak. 

Şekerbank, Anadolu illerinin milli günlerinde esnafın yanında…

Şekerbank Genel Müdür Yardımcısı Halit Haydar Yıldız,  Anadolu’daki ticaretin ve ekonominin can damarı olan esnaf kesimini destekleyerek, bu yolla üretimi ve istihdamı teşvik etmeyi amaçladıklarını söyledi. Halit Haydar Yıldız, “Anadolu Bankacılığı misyonumuz doğrultusunda, Anadolu illerinin milli günlerinde esnafımızın yanında olmak amacıyla böyle bir kampanya geliştirdik. Birçoğu yaklaşık yarım asırdır aynı yörede ve yerde bulunan şubelerimiz aracılığıyla, yerel davranabilme yetkinliğimiz sayesinde bulunduğumuz bölgeye özel çözümler sunarak bu kesimi destekliyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAHRAMANMARAŞ DOSTLUK GRUBU DERNEĞİNDEN YETİMLERE ANLAMLI GÜNDE ÖZEL ETKİNLİKLER
KAHRAMANMARAŞ DOSTLUK GRUBU DERNEĞİNDEN YETİMLERE ANLAMLI GÜNDE...
VALİ ÖZKAN’IN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
VALİ ÖZKAN’IN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI...