ASKF SEÇİMLERİ VE KAZANAN KAHRAMANMARAŞ VE KAHRAMANMARAŞ...
Abdurrahman AKBABA

Abdurrahman AKBABA

ASKF SEÇİMLERİ VE KAZANAN KAHRAMANMARAŞ VE KAHRAMANMARAŞ GENÇLİĞİ OLMALIDIR.

11 Eylül 2017 - 11:31

ASKF SEÇİMLERİ VE KAZANAN KAHRAMANMARAŞ VE KAHRAMANMARAŞ GENÇLİĞİ OLMALIDIR.

 

Değerli dostlarım yaşam devam ediyor ve kendimizi asla dışında sayamayacağımız bir rekabet toplumunda yaşıyoruz.

 

Gelelim konumuza;ilimizin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Kahramanmaraş Amatör Kulüpler Federasyonu Başkanlığı seçimleri Necip Fazıl Kültür büyük bir katılımla ve heyecanla gerçekleştirildi.

 

Tüm Kulüplere ve kulüp yöneticilerine çağrım bu seçimlerde seçim sonuçları ne olursa olsun kardeşliğin ve sevginin ön planda olması ve salona girildiği gibi yine el ele,gönül gönüle çıkılması gerekir,neden mi çünkü biz büyük bir aileyiz hem de adı ve adresi sevgi,barış ve kardeşlik olan.

 

Kongre yaşanmış ve bitmiştir kongrede yaşananlar kongre salonunda kalmalıdır, şimdi istikametiz futbol ve diğer branşlarda ilimizi nasıl daha iyiye ve ileriye götürürüz onun mücadelesi ve çalışması olmalıdır.

 

Sporculara örnek olan spor yöneticilerine düşen görev budur diye düşünüyorum,takdir edersiniz ki olması gereken de budur. Toplumsal barışın ve kardeşliğin sağlanması daki en büyük görev daima bir adım önde olanların çaba ve gayretleri ile gerçekleşir bu böyle biline.

 

Gerçekleştirilen seçimin sonucunun dün olduğu gibi bugün de,yarında ilimiz futbolu ve spor dallarının gelişmesine,kulüplerimizin maddi ve manevi olarak kazanımlarını artması ve daha ileri seviyeye taşınmasına vesile olmasını diliyorum.

 

Her şeyin geçici dostluk ve sevgilerin kalıcı olduğunu unutmayalım ve birbirimizin yarınlarda yüzüne bakamayacağı davranış ve hareketlerden uzak duralım. Unutmayalım ki yarınlarda yaptığımız güzel davranışlarla anılanlardan olalım.

 

Seçim sonuçlandı Ergün Önal başkan spor kamuoyu ve delegasyonu tarafından tekrar göreve layık görüldü,Bundan sonra yapılacak her çalışmada tüm takımların her zamankinden daha fazla çalışması ve Ergün Başkan ve yönetimine katkı sunması gerekir.

 

Sonuç olarak  Kazanan sevgi olsun,kardeşlik olsun,en önemlisi de hepimizin uğruna ölecek kadar sevdiğimiz Kahramanmaraş ve Türkiye'miz olsun.

 

ASKF Başkanlığına yeniden seçilen Ergün Önal ve Yönetimine tekrar başarılar diliyorum.

 

Son Yazılar