Taskk Genel Kurulu ve Bakan Osman Aşkın Bak Gerçeği.
Abdurrahman AKBABA

Abdurrahman AKBABA

Taskk Genel Kurulu ve Bakan Osman Aşkın Bak Gerçeği.

24 Ekim 2017 - 16:35

Taskk Genel Kurulu ve Bakan Osman Aşkın Bak Gerçeği.

 

Kıymetli okurlarım geçtiğimiz hafta sonu Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu genel kurulu Gençlik ve Spor Bakanı sayın Osman Aşkın Bak beyfendi'nin katılımı ile 17.genel kurulu gerçekleştirildi.

 

 

Taskk Genel Başkanlığına yeniden istanbul Askf Başkanı sayın Ali Düşmez Seçilirken Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu başkanımız sayın Ergün Önal Taskk Yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

 

Genel Kurula Spor Genel Müdürü sayın Mehmet Baykan,Spor Toto Teşkilat Başkanı sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu,Federasyon başkanları ve çok sayıda kulüp başkanı ve davetli katıldı.

 

Genel kurulda Gençlik ve Spor bakanı sayın Osman Aşkın Bak beyfendinin konuşması delegasyon tarafından alkışlarla kesilirken sayın bakan’ın özellikle ‘’Ailemle beraberim ve evimdeyim ‘’sözleri ayakta alkışlandı.

 

Amatör spor’un içerisinden gelen ve her kademesinde görev yapan sayın bakandan aldığımız net intibamız ‘’Bakan sayın Aşkın BAK amatör spor’a BAKACAK’’.Sayın Bakan genel kurul sonuna kadar kalarak ev sahipliğini gösterirken tüm delegasyon ile fotoğraf çektirerek ayrı bir rekora imza attı.

 

Taskk genel başkanı sayın Ali Düşmez’in kendine güveni ve güven veren konuşması ise amatör spor’un bu zamana kadar kazanımları ve bundan sonraki kazanımlarının adeta işaret fişeği gibi idi.Genel başkan Ali Düşmez’in bu konuşması yurdun dört bir yanından gelen spor adamlarına da güven aşıladı dersek yerinde bir tesbit yapmış olur ve hakkı teslim etmiş oluruz.

 

Yine amatör spor’un içerisinden gelen Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür sayın Mehmet Baykan ise amatör spor hakkında yapılan ve yapılacaklarla ilgili önemli açıklamalarda bulunurken konuşması ise duygu yüklü idi.Sayın Baykan’ın genel başkan Ali Düşmez’e hitaben ‘’sayın başkanım sayın bakan’dan çok şey isteyeceğiz dediniz ancak hiçbir şey istemenize gerek yok zaten sayın bakanımız bunların tamamını biliyor ve gereğini yapıyor ve yapmaya devam ediyor’’ifadeleri spor adamlarının yüreğine adeta su serpti.

 

 

Kahramanmaraş ASKF başkanı sayın Ergün Önal’ın Taskk yönetimine alınması amatör spor adına bizleri ziyadesi ile sevindirmiştir bu nedenle listeyi hazırlayan Genel Başkan sayın Ali Düşmez’e teşekkür ediyoruz.

 

Kahramanmaraş Askf olarak Sayın Bakanımız Osman Aşkın Bak’a, Spor Genel Müdür sayın Mehmet Baykan’a, Genel Başkan sayın Ali Düşmez’e olan güvenimizi yineliyor, Amatör spor adına Genel Başkan sayın Ali Düşmez ve Yönetimine hayırlı olsun diyor başarılar diliyoruz.

 

GSM :0505 221 01 75 -0533 960 36 46

 

E-Mail :[email protected]

 

[email protected]

 

Son Yazılar