İş İnsanı Adnan Kuşoğlu Konuklarını Ataşehir BİRBİÇER 'de Agırladı..
Göksun eşrafından kuyumculuk ve emlak sektöründe İstanbul'da faaliyet gösteren iş insanı Adnan Kuşoglu Göksun Belediye baskanı Selim Cüce Balbet Petrol Holding Yön.Kurul baskanı Selahattin Balkan ve KKTC Maraşlılar Dernek baskanı H.Ahmet Kockat'ı Ataşehir BİRBİÇER Restaurantta ağırladı.
Ziyaret sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti.Maras Adana Lezzetlerini İstanbullulara buluşturan BİRBİÇER Ciğer&Kebap işletmecisi Seyit Mehmet Doğan hemsehrimize samimi içten ev sahipliği için çok teşekkur ediyoruz...