Mahalleli Soruyor ÇÖP EV' leri Kime Şikayet Edeceğiz..?
Boğaziçi mahallesi bahçeci hoca bulvarı Boğaziçi konutları Onikişubat Kahramanmaraş
Boğaziçi Konutlarında A28 de oturan bina sakinleri Çöp Ev " den rahatsızlar..Bir çok kişi ve kuruma şikayet edildiği halde maalesef hala netice alamamıslar..CİMER e şikayet edip Cumhurbaşkanımızliği meşgul etmek istemiyoruz şeklinde konuştular...Çöp ev hastalık mikrop ve Pis Koku yayıyor.İnsan ve çevre sağlığı tehlikede...Lütfen yetkililer Göreve.....