DOSTDER AİLE RUHUYLA GÖZLERİ DOLDURDU
Adem ÇETİNKAYA

Adem ÇETİNKAYA

DOSTDER AİLE RUHUYLA GÖZLERİ DOLDURDU

20 Haziran 2018 - 21:24

DOSTDER AİLE RUHUYLA GÖZLERİ DOLDURDU

Şehrin sevilen ve mümtaz isİmlerinden Kahramanmaraş Dostluk Grubu Derneği Başkanı Sayın Abdurrahman Akbaba Bey’in büyük oğlu Osman Akbaba’nın düğünününde Dostder Yönetim Kurulu Üyeleri tam kadro salonda görev başındaydı. 

Düğün başlama saatinin yaklaşmasıyla, yönetim kurulu üyeleri bayan erkek ayırt etmeksizin sanki görev taksimi yapılırcasına Saltanat Düğün Sarayın’da yerlerini alarak tüm misafirleri en güzel şekilde ağırlamaya çalıştılar. 

Basının tam kadro teşrif ettigi ,şehrin bir çok kesiminden ve ülkemizin bir çok ilinden gelen misafirlerin, siyasetin ağır bastığı protokolün en güzel şekilde karşılanıp ağırlandığı, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin, kurum müdürleri ve bir çok memur arkadaşların ayrı ayrı karşılanarak ağırlanması hâl hatır sorulup muhabbet edilmesi ve aynı zamanda yönetim kurulu üyelerinin eğlenceye eşlik ederek damat beyi , gelin hanımı ve dahası, misafirleri eğlencede yalnız bırakmamaları davetlilerin dikkatlerinden kaçmadı. 

Bu arada espirili üyelerin yine insanların dilkatini çekecek bir güzelliği ile dikkat çekmeyi başardı.

Gelin arabasının şöförü konumundaki arkadaşımız gelin arabasının arkasına “not: şöför bekar” yazısıyla davetlileri kahkahaya boğdu. Belki de düğünden en güzel anı olarak kalacak bişeydi. 

Düğün merasiminde gayet mutlu ve sevinçli görünen Sayın Abdurrahman Akbaba davetlilere tek tek teşekkür ederken, “Kahramanmaraşa Sivil Toplum Kuruluşları’na aile ruhunu aşılamak en güzel hedeflerimizden biridir.” diyerek; “Biz Dostder ailesiyiz. Kesinlikle dernek programları ve diğer özel günlerimiz dahil tüm arkadaşlarımız görev beklemeden görev alırlar. 

Bu da bizim dernegimizde aile ruhu olduğunu gerek benim, gerekse misafirlerimizin Dostder Ailesi gözlerimi ve gözlerimizi doldurdu.”  demesiyle Dostder Yönetim Kurulu Üyeleri “Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” diyerek güzel bir konvoy eşliğinde gelin ve damadı mutluluğa uğurladılar.

Ben de bu genç çifte bir ömürboyu mutluluklar dilerken sevgiyle, dostça, hoşçakalın diyorum…

E-Mail: [email protected]

GSM: 05432619181

YORUMLAR

  • 1 Yorum

Son Yazılar