Kızılay – Taksim Mesajı
Maşallah TAYLAN

Maşallah TAYLAN

Kızılay – Taksim Mesajı

21 Mart 2016 - 13:48

Kızılay – Taksim Mesajı

 

          Son Günlerde ülkemize çok anlamlı mesajlar verilmek istenmektedir. Payitahtımız olan Ankara ilimizde 5 ayda üç canlı bomba girişimi gerçekleşti, yüze yakın cana kıyıldı. Şimdide tam Nevruz arifesinde Taksim İstiklal caddesinde bir canlı bomba girişimi gerçekleşti.

 

          Herkesçe malumdur ki; bu patlamaları gerçekleştiren şahısların kimlikleri ve bağlı bulundukları Terör örgütleri o kadar da önemli değildir. Bunları dışarıdan destekleyen güçlü istihbarat teşkilatları vardır. Allah korusun acaba yurt içindeki bazı resmi kuruluşlardan da iç destekçilerinin de olduğu şüphesi bile zihinlerde mevcuttur.

 

           Türkiye’nin gelişip büyümesini istemeyen fesat güçler; Ankara’nın en büyük meydanı olan Kızılay’da olay yaptılar 0nlarca insanın ölümüne ve yaralanmasına vesile oldular, bununla Türkiye Cumhuriyeti Devletine bir mesaj vermek istediler, biz, size çok yakınız. İstediğimiz zaman en güvenli yerde kargaşa çıkartabiliriz dediler.

 

          Daha sonra dev şehir İstanbul’un en önemli merkezinde Taksim/İstiklal caddesinde bir olay gerçekleştirdiler. Çünkü Taksim ve İstiklal Caddesi Türkiye’nin Dış Dünyaya açılan penceresidir. Nitekim olayda ölenlerin tamamı ülkemize Turist olarak gelen yabancı uyruklular oldu.

 

         Olayı gerçekleştiren Dış Güçler ile onların yerli iş birlikçileri bir taşla iki kuş vurmak istemektedirler. Türk ve Kürt Milletinin arasını açmak, Kürtleri yurt içinde itibarsızlaştırmak olduğu gibi Dünyada da Türkiye’yi ve Türkleri itibarsızlaştırmaktır. Ülkemizi güvensiz, düzensiz bir Terör ülkesi olduğunu yaymaktır.

 

      Ancak bilmedikleri bir şey var. Anadolu’ yu Kürt ve Türklere yurt yapan unsur;  Din ve İnanç Birliğidir. Bu birlikteliklerini Şehitlerinin kanları ile süslemişler. Dedeleri koyun koyuna; Kars’ta, Selanik’te, Çanakkale’de, Sakarya ve Halep’te yatmaktadırlar. Bu birliktelik ebediyen de sürecektir. Kimse heveslenmesin, Hevesleri kursaklarında kalacaktır. Çünkü vurulan her darbe bizleri daha da kaynaştırmakta, devletine sahip çıkartmaktadır. İşte bu millet böyledir… Elhamdülillah. Çanakkale’den ders alamayanlar şimdi de oyunlarını tekrar yenilemek istemektedirler.

 

    Görelim Mevla’m neyler, neylerse Güzel eyler ….

Son Yazılar