YENİLGİ YENİLGİ BÜYÜYEN BİR ZAFER VARDIR
Bilal ÇOLAK

Bilal ÇOLAK

YENİLGİ YENİLGİ BÜYÜYEN BİR ZAFER VARDIR

02 Ekim 2017 - 14:39

Biliyorsunuz ki hepimiz bahanekar olduk, peki neden? Sorunun köküne hiç indik mi?

Muhabbetin kısası, ziyaretin kısası, işin kısası, okumanın kısası, bilimin kısası, ilimin kısası, aşkın kısası...

Nedir bu yüzeyselliğimizin nedeni? Nedir bu hazıra konmanın nedeni, nedir bu uyumanın nedeni, neden sağlam durmuyoruz?

Bence bizim kanımıza bir şeyler kattılar.

SULTAN FATİH’in her gittiği bölgede oranın diliyle hitap ettiğini bilmiyor muydunuz? Peki SULTAN FATİH’in dünya da ilk defa savaşlarda top yapıp bunu kullandığını biliyor muydunuz?

21 YAŞINDA ÇAĞ AÇIP ÇAĞ KAPATTIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ! Demek ki atalarımız sağlamdı. Sonradan bir şeyler oldu. Ne olduysa azar azar oldu. Biliyorsunuz ki 1928 latin alfabesinin kabulüyle bir ağırlık oluştu bu millette ya da öyle dediler ve bu ağırlığı tembelliği kabul ettirdiler.

Hazıra alıştırdılar. Nasıl mı? Bir örnek vereyim. Önceden gelinlere çeyiz olarak anneleri kendi ev ekmeği mayalarından verirdi. ’Al kızım bu maya bana da annemden kaldı sen de kızına ver.’ derdi ve bir ömür o mayanın ekmeği yapılırdı. Sonra o da kendi kızına çeyiz verirdi. Nerede o mayalar nereye gitti asırlardan gelen kültür?

Ah ne garip ya mayası bozuk mu diye araştıranda kalmadı. Maya ayırma yerine fırın çıkardılar. Alimlerimiz, iş adamlarımız, bilim adamlarımız, ilim adamlarımız kim ne derse desin KATLEDİLDİLER.

Memlekette öğüt alacak örnek alacak adam koymadılar. Kısır alimleri önümüze koyup gerçekte kalan üç beş alimlerimizi de kurunun yanında yaş misali zürriyetsiz diye yaktılar.

Yeni yetişen garip ama yıldırım gibi hızlı ve çevik en az Albert Einstein kadar zeki gençlerimizin önünü de kestiler ve ya KATLETTİLER. Yavaş yavaş kültürümüzden çevikliğimizden alıkoydular. Çıkartmışlar bir Google onu da Google DAYI diye dayımız yapıp önümüze koymuşlar.

Çocuk avutur gibi istedikleri kadar istediğimiz bilgileri sunuyorlar. Suç bizde onlarda değil açıp okuyor muyuz, gidip öğreniyor muyuz, tartışıyor muyuz?

 

Eee Google dayı ya soralım o her şeyi bilir kim yaptı bu Google’ ın yazılımı hangi kaynaktan aldı bilgileri. Yanlış anlamayın teknolojiyi severim az önce SULTAN FATİH’ in teknoloji örneğini de verdim benim kastettiğim her duyulana inanmak, her görülene inanmak.

Yüzeysel bilgi bunlar bizi uyuşukluğa götürüyor. Bunlardan kurtulmanın yolu ecdadımızdadır. Geçmişimizi yeniden anlayacağız amacımızı, kızıl elmamızı yeniden kıble edineceğiz bize verilen emirler bellidir: emrolunduğu gibi dosdoğru ol, ezanı Muhammediyi güneşin doğup battığı her yere yerleştir ve öğret.

Lakin bu çalışmayla biraz zor çok okuyacağız, çok ziyaret edeceğiz, çok dinleyeceğiz. Bizim koynumuza sokulan sinsi yılanı(tembelliği) aklımıza sokulan sinsi fikirleri(hazırlanmış bilgileri) dikkate almadan gerçek bilgileri araştırarak yaşayacağız.

Şimdi günümüze gelelim birkaç cahil çıkmış diyorki ötv ye%40 zam geldi maaşlarımıza %40 zam geldi mi? Bire adam dünya ateş çemberinde ateşin gözü topraklarımızda, biz fedakarlık etmezsek vatan toprağı gitse daha mı iyi olacak?

Düşünmeden konuşuyorsun birilerini düşüncelerini söylüyorsun(siyonizm’in) üç beş zavallı vatandaşımızın aklını çelmeye çalışıyorsun. Bu halk sana inanmaz. Bu halkın kökü sağlamdır. Bu halk İslam’ın sancağını hiçbir zaman bırakmayacaktır. Adaletin balyozunu bırakmayacaktır, zalimin başını gövdesinde tutmayacaktır, sizin planlarınız boşunadır!

Siz (Siyonistler ve askerleri) bizim duamızın bir fiil olduğunu unutuyorsunuz, analarımızın atalarımızın duasında hikmet olmadığını düşünüyorsunuz!

Ama şu dizeleri unutmayın;

Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır

Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır

Gün batsa ne olur geceyi onaran bir mimar vardır

Yanmışsam külümden yapılan bir hisar vardır

Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır

Sırların sırrına ermek için sende anahtar vardır

Göğsünde sürgününü geri çağıran bir damar vardır

 

İşte bu asil kan asla hiçbir narkoza yenilmeyecektir. Biz gençler bu kanı taşıyoruz. Gözlerimiz de kıble, kalbimizde bu islam’ın sancağı, burnumuzda kızıl elmanın kokusu hiçbir zaman kaybolmamıştır.

Sadece beklemiştir artık yeni bir dirilişin vaktidir, artık BÜYÜK TÜRKİYE VAKTİDİR.

UNUTMAYIN ALLAH BİZİMLE BERABERDİR. Yeter ki uyuşmayalım, uyumayalım zaman bizden yanadır!

Sağlıcakla kalın

Saygılarımla

Son Yazılar