BAŞKAN ERKOÇ İSTEDİ BAKAN EROĞLU İMZALADI
Abdurrahman AKBABA

Abdurrahman AKBABA

BAŞKAN ERKOÇ İSTEDİ BAKAN EROĞLU İMZALADI

19 Mayıs 2018 - 14:44

BAŞKAN ERKOÇ İSTEDİ BAKAN EROĞLU İMZALADI

SİYASETÇİ GÜLER YÜZLÜ OLMALI 

ŞEHİR BULUŞMALARI İÇİN BAŞKENTİN EN ETKİN GAZETECİLERİ İLİMİZ’DE

Geçtiğimiz hafta içerisinde ilimize günü birlik ziyaret gerçekleştiren,ancak kısa güne bir çok program sığdıran Orman ve Su işleri bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu biraz gecikmeli de olsa hazırlanan tüm programlarda yerini aldı ve şehrimize,ülkeye ve gündeme dair konuşmalarını yaptı.

Bakan Eroğlu’nun günü  Büyükşehir belediyesinin prestij projelerinden birisi olarak kabul ettiğimiz,ilimizin akciğeri konumunda olan 15 temmuz Millet bahçesi’nde  hemşehrilerimizin coşkulu bir şekilde hep bir ağızdan söyledikleri ‘’Kahramanmaraş sizinle gurur duyuyor’’tezahüratları ile uğurladık.

Tabi biz teşekkür ediyoruz sayın bakan’a çünkü Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye başkanımız Fatih Mehmet Erkoç bu programda bakanımızdan  istediklerini almış ve alandaki konuşmasında ve sayın bakan Eroğlu konuşurken içten gelen mutluluğu hem yüz ifadesine vuruyor hem de alkışlarına yansıyordu, adeta bu kent için istediklerini almış bir başkan olarak sevinç ve mutluluktan yerinde duramıyordu.

Bizde bu bağlamda istediğini alan Başkan Erkoç’a ve bizler adına sayın başkan’a evet diyerek bürokraside gecikmenin önünü kesmek için peşinen imza atan sayın Bakan Eroğlu’na teşekkür ediyoruz.

SİYASETÇİ GÜLER YÜZLÜ OLMALI

Dün nasip oldu ilk teravih namazımızı eda ettik,namazdan sonra aynı yerde buluştuğumuz bazı oda ve sivil toplum kuruluşlarının başkanları ile sohbet ederken çok sevdiğim  başkanımızın biri aynen şu ifadeleri kulandı ‘siz gazetecisiniz önümüzdeki birkaç gün içerisinde milletvekili aday listeleri açıklanacak,bizim vekillerimizden beklediğimiz birikimli ve donanımlı insanların listelere girmesi, bu kent için birikimlerini ortaya koymaları ve kendilerini seçenlerden güler yüzlerini eksik etmemeleridir, yoksa bu millet bunlardan aş istemiyor-ekmek istemiyor,yazsanız da sesimizi duyursanız olmaz mı’’ dedi.

Bende bu öneriyi genel bir talep olarak kabul ettim ve buraya taşıdım,inşallah partilerin yetkileri ve en yetkilileri bu talebe ve feryada  kulak tıkamazlar.

ŞEHİR BULUŞMALARI İÇİN BAŞKENTİN EN ETKİN GAZETECİLERİ İLİMİZ’DE

"Şehir Buluşmaları söyleşileri" programı çerçevesinde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç 'un davetlisi olarak Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Saadet Oruç, ATV Televiyonu Ankara Temsilcisi Şebnem Bursalı, A Haber Ankara Koordinatörü Fatih Atik ,TAKVİM Gazetesi Ankara Temsilcisi Zafer Şahin ve İletişim uzmanı ve Yazar Fatih Akbaba ile ilimize geldiler.

Düzenlenen "Şehir Buluşmaları söyleşi"proğramı öncesi gündeme ve kente dair sohbet ve muhabbet etme imkanı bulduk.

Ülkemizin ve basınımızın değerleri ve yüz akları ile bir arada olmak bizler için ayrı bir değer ve keyifti.

Kendilerinden gerek bir arada olduğumuz gerekse söyleşi esnasında çok istifade ettiğimiz kıymetli kalemlere ve ekranların yüz aklarına şehrimizde tekrar görmek umudu ile teşekkür ediyoruz.

Tüm okuyucularımın mübarek ramazan ay’ını tebrik ediyor,dua ve ibadetlerinin kabul olmasını diliyorum.

GSM :0533 960 36 46

E-Mail :[email protected] - [email protected]

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Haluk Besim BAKACAK
  2 yıl önce
  Kalem tutan elleriniz dert görmesin kıymetli abim
 • Fatih mehmet zülkadiroglu
  2 yıl önce
  Sayın Abdurrahman bey kardeşimizi yazısından dolayı kutlar.işlerinde başarılar dilerim.
 • Birsen Türkmen
  2 yıl önce
  Yüreğinize sağlık Abdurrahman Beyefendi kalem tutan eliniz zeval görmesin daim olsun.Bir gazeteci olarak ,halkın ,tabiri caiz ise gözü kulağı olarak yapmış olduğunuz söyleşi ve gerçekleri dile getirmek biz okurlarınızı çok mutlu ediyor.Emeğinizden dolayı sizleri kutlarım.Şehrimiz için siyasetçi büyüklerimizle bir araya gelerek bu konuları dikkate alarak yeşil ışık yakmaları sevindirici bir durum.İslam alemininde ramazanlarını kutlar hayırlara vesile olmasını temenni ederim,saygılar.

Son Yazılar