Hak-İş ve Hizmet-Iş'in önemli toplantısı ve Ömer Çınar...
Abdurrahman AKBABA

Abdurrahman AKBABA

Hak-İş ve Hizmet-Iş'in önemli toplantısı ve Ömer Çınar başkan'a dair

28 Mart 2019 - 08:13 - Güncelleme: 28 Mart 2019 - 08:30

Hak-İş ve Hizmet-Iş'in önemli toplantısı ve Ömer Çınar başkan'a dair

HAK İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan ilimize gelerek şube başkanları,temsilcileri ve üyeleri ile bir araya geldi ülkenin geleceği ve sendikal kazanımlar ile mücadeleleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu ve soruları cevaplandırdı.

Sendikal çalışmaları,çalışkanlığı ve beyefendi kişiliği ile yakından tanıdığımız Hak-İş Kahramanmaraş il temsilcisi ve Hizmet - İş sendikası başkanı Ömer Çınar ve ekibinin kısa zaman zarfında mükemmel bir şekilde organize ettikleri toplantı gerek Ankara genel merkez'den gelen misafirler,ilimizden katılan siyasiler ve katılımcılar tarafından takdirle karşılandı.

Genel Başkan Mahmut Arslan ve onursal başkan Hüseyin Tanrıverdi'nin son derece yapıcı ve geleceğe dair uyarılarla dolu konuşmalarını ve mesajlarını ifade etmemde yarar var.

Yine bu iki genel başkanın Ömer Çınar başkana kardeşim diye hitapları ve organizasyonlardan memnuniyetleri dikkatlerden kaçmadı.

Programda Fatih Mehmet Erkoç başkanın göreve geldiğinde sendika her zaman sahip çıktığı ve Ömer Çınar başkan ile sürekli olarak irtibat ve istişare ortamında olduklarını söylemesi ise salondaki üyelerden büyük alkış aldı. 

Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Hayrettin Güngör'ün de konuşması da üyeler tarafından geleceğe dair umut olarak değerlendirildi.

Kahramanmaraş Milletvekili Imran Kılıç'ın emeğin ve alınterinin kutsallığı ile Hak-iş sendikası ile ilgili övgü dolu sözleri de üyeler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Yine ilimizin sendikacı kökenli hanfendi milletvekili Habibe Öçal'ın Hak-iş kadın teşkilatlanması noktasında her zaman öncü olmuştur,Memursen'e ağbilik yapmış ve örnek olmuştur sözleri ise salondan büyük alkış aldı.

Kısa ve öz olarak salonu dolduran emekçilerin temsilcileri,emekçiler ile genel başkanlar ve protokol hem sendikalarına,hemde  Ömer Çınar başkana tam destek olduklarını bir kez  gösterdiler.

Bendeniz de bu tür etkinlikleri önemsediğimi belirtiyorum, daha önce ilimizde genel merkezin en üst seviyede katılımları ile farklı zamanlarda kadınların iş yaşamına katkı ve katılımları çalıştayı ve emekçilerle gerçekleştirlen istişare toplantıları, emekçilerin haklarının belediyeler, kurum ve kuruluşlardaki aktif çalışmaları ve mücadeleleri nedeni ile Hak-iş il temsilcisi ve Hizmet-İş il Başkanı Ömer Çınar başkana ve ekibine teşekkür ediyorum.

Yeni bir konu da buluşmak ümidi ile...

GSM :0533 960 36 46

E-Mail :[email protected]
[email protected]
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar