Adt global başarıya doymuyor.
Adem ÇETİNKAYA

Adem ÇETİNKAYA

Adt global başarıya doymuyor.

17 Kasım 2019 - 22:56

Merhaba sevgili okurlarım kısa bir aradan sonra sizlerle buluşmak benim için heyecan verici, gerçekten bu yazımda adeta aile olmuş bir şirketten bahsetmek istiyorum. 

Bir buçuk yıldır takip ettiğim ve gerçekten bir ekip ruhu,daha doğrusu aile gibi çalışan son derece global ve kurumsal bir firma olan adt global adam dış ticaret tekstilde zirve de durmaya devam ediyor.

Şirket kesinlikle başarıdan taviz vermemeyi bir görev bilmiş, adım adım ilerlemeye devam ediyor.

 Adt global her hafta sonu yaptığı programlarla piknik,gezi ve yemek gibi tertiplenen eğlenceler şirket çalışanlarını motivasyonu,iş disiplini ile beraber gönülden birbirine bağlıyor .

Çalıştığı firmalardaki saygınlıkları,uyum içinde çalışmaları ve saygınlık görmeleri dikkatlerden kaçmıyor. 

Çalıştığı firmalar derken, Gaziantep ekonomisine güç katmakla beraber, Kahramanmaraş ekonomisine katkısı bulunan adt global yaptığı ihracatlarla ödülleri hak ederek ,aynı inançla ve ülke ekonomisine katkısından duyduğu kıvançla yoluna devam ediyor.

Evet başarı bununla bitmiyor,Adt global bayan voleybol takımı 2.ligde rakiplerine fark atarak şampiyonluğa adım adım yaklaşırken her galibiyette şirket çalışanları maçları heyecanla takip ediyor ve  sevinçle evlerine dönüyorlar. 

Kısacası adt global başarıya doymuyor.

Bizde adt global'a başarılar diliyor ,tebrik ediyoruz.

Sevgiyle ve dostça kalın, hoşçakalın .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar