ATOM KARINCA BOŞ DURMUYOR
Adem ÇETİNKAYA

Adem ÇETİNKAYA

ATOM KARINCA BOŞ DURMUYOR

12 Aralık 2018 - 20:20

ATOM KARINCA BOŞ DURMUYOR

Saygıdeğer okurlarım yapılanlara teşekkür etmek,yapılmayan konuları eleştirmek biz vatandaşların asli görevidir diye düşünüyorum.

 Yirmi dört haziran seçimlerinden sonra basın açıklamasında Kahramanmaraş için sıkmayacağım el yoktur diyen chp Kahramanmaraş milletvekili Ali Öztunç kısa sürede vatandaş tarafından takdir toplamaya başladı.

Mecliste yapmış olduğu konuşmalar,vermiş olduğu soru önergeleri vatandaşlar tarafından ilgi ile takip edilmekte ve karşılık bulmaktadır.

Ali Öztunç vekilimize atom karınca lakapı verildi, bende yazımın başlığına bu ismi ile yazdım. 

Gerçekten Ülkemizde indirimler başlandı, densede fiyatların cep yakması fabrikalarda işlerin sıkıntıya düşmesi dikkatlerden kaçmıyor.


Bazı vatandaşlarımız diyor ki fabrikatör iş adamları her zaman hükümete tepki olsun diye işçi çıkartıyorlar, belli bir süre sonra tekrar alıyorlar haklılık payları elbette var,ama bir veya iki ay işsiz kalan vatandaş ne yapacak normal maaşını kısarak zor yetiştiren işçi nasıl geçinecek,dolar belası nolacak, bir çok konu var.

 Kaçak müteahhitlerin dolandırdığı vatandaşlar nolacak bunların hepsi soru işareti sayın vekillerimize soracak çok sorularımız var ama seçimden çıkıp seçime girerken milletvekillerimizle gerçekten oturup bir istişare toplantısı yapabiliyormuyuz veya gördüğümüzde resim çektirme ordusundan fırsat bulup bişey sorabiliyormuyuz ,elbette biraz da kendimizi suçlamalıyız.

Bu yoğunluk devam ederken aldığımız bilgilere göre bazı vekillerimizlede beraber çalışarak her sorunu meclise taşıyan Chp milletvekilimiz basından düşmüyor iktidarın boş bıraktığı,her şeyi önerge olarak meclise sunarak gözleri dolduruyor,bizde kendisini tebrik ediyoruz. 

 Dedik ya Atom karınca boş durmuyor diye şimdide Bşb adaylığına soyunarak halka daha yakın olacağını Kahramanmaraş a çok güzel projeler sunacağını iddia ederek yoluna hız kesmeden devam ediyor.

Kahramanmaraş'lı artık çalışana oy veriyor diyen Ali Öztunç bu seçimden zaferle çıkacağını teşkilatı ve halkına güvendiğini ifade ediyor.


 Gel gelelim ismi yine dillerden düşmeyen Ak parti Bşb adayı Hayrettin Güngör  siyaseti teşkilat yapsın, ben şehrime hizmet ederim diyerek belkide bir çok kararsız insanların kararını değiştirdi. 

Ben görev için davet edildim görevime bakarım diyor,

MHP' nin aday adayları arasında çalışmalarıyla göz dolduran Fatih Mehmet Ceyhan'ı ifade etmemek yanlış olur tek temennimiz şehrimiz kazansın. 

Tüm adaylarımıza başarılar diler tüm adaylarımızın birer atom karınca olmasını temenni ederiz.

Sevgiyle ve dostça kalınız.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar